Dažymo Paslaugos

Apie Dažymo Darbus

Dažymas – vienas iš pagrindinių estetinių namų remonto ir atnaujinimo darbų. Kokybiškai atliekami paviršių paruošimo, glaistymo ir dažymo darbai padeda sukurti norimą nuotaiką pritaikant spalvų toną, užtikrina sienų ir lubų tolygumą bei ilgai išlaiko reikiamą ryškumą. 

Daugelis mano, kad dažymo darbai neužima daug laiko, nereikalauja daug sugebėjimų ir tai gali atlikti praktiškai bet kas. Tačiau iš tiesų dažymas yra kruopštus procesas reikalaujantis ne tik tam tikrų žmogaus savybių, tokių kaip atidumas ir kantrumas, bet ir patirties. Patyrę dažytojai geba vertinti visumą: naudojamų medžiagų ir dažų savybes, dažų džiuvimo greitį ir kitus parametrus, bet svarbiausia – kontroliuoti savo darbą siekiant išgauti geriausią rezultatą. Nepatyrę arba gerai neišmanantys šio darbo specifikos padidina broko riziką, pūslių atsiradimą ant paviršių, spalvinį netolygumą ir iššaukia kitas problemas, kurios gali išlįsti ir po tam tikro laiko.

Mes siūlome profesionalias ir kokybiškas dažymo paslaugas. Pagal jūsų individualius norus atliksime reikiamų paviršių dažymą, užtikrinsime sklandų darbų atlikimą ir padėsime jūsų norams virsti realybe. Pamatykite kaip keičiasi jūsų aplinka perdažius sienas ar lubas ir mėgaukitės šiuo vaizdu kiekvieną dieną!

Mechanizuotas glaistymas

Glaistymą atliekame mechanizuotu būdu. Kodėl? Ir kuo jis pranašesnis už rankinį glaistymą?

Lyginant su tradiciniu rankiniu būdu mechanizuotas bent 3 kartus greitesnis. Mechanizuotu būdu per vieną darbo dieną galima nuglaistyti net apie 500 m2, o kartais ir daugiau. Glaistykles naudojame nuo 80-120 cm, lyginant su 35 cm rankinio darbo jos užtikrina glaistomo ploto kokybiškesnį išlyginimą, mažesnį glaistymo operacijų kiekį sienos ar lubų vientisam glotnumui pasiekti. Be abejo neabejotinas privalumas yra sutaupytas laikas, kuris ypatingai svarbus vidaus apdailos darbuose.

glaistymas

Susisiekime!

Turite klausimų apie mūsų teikiamas paslaugas? Norite sužinoti paslaugų kainas ir darbų atlikimo terminus? Užpildykite formą žemiau ir mes su jumis greitu metu susisieksime.